Anasayfa / Haberler / Wester Union İle Ripple Beraber Çalışmayı Düşünüyor.

Wester Union İle Ripple Beraber Çalışmayı Düşünüyor.

Geçtiğimiz zamanlarda test edildiği iddaa edilen Wester Union Ripple iş birliği artık resmi olaraktan da açıklanmaya başladı. Bildiğiniz üzere dünyanın en büyük para gönderme sistemlerinden birisi olan Wester Union bu işbirlik ile beraber işlem ücretlerinin daha da azalacağını düşünüyoruz. Wester Union ile para transfer etmek şuanda çok pahalı bir yöntem olarak gözüküyor coğu para transfer sistemlerine göre fakat dünyanın en yaygın para gönderme ağı olarakta Western bu güçü ile ayakta duruyor.

Western Union’ı, küresel para transferleri için hizmete başlamaya çalışan blok zincir şirketi olan Ripple’i test sürüşü yapan bankalar ve finans kuruluşları listesine ekleyebilirsiniz .

Şirketin Salı günü kazanma çağrısı üzerine CEO’su Hikmet Ersek analistlere, şirketin işlemleri halletmek ve sermaye optimizasyonu için Ripple ile deneme yaptığını söyledi. Western Union, Ripple’in yerel para birimini XRP’yi de test ediyor, sözcüsü doğruladı.

Ersek’in yorumları, aşağıda belirtildiği gibi, Ripple’in Western Union’ın rakibi Moneygram’la bir bağlantı kurduğunu ilan etmesinden bir ay sonra gelir ve XBB, para transferlerinde XRP’yi test eder. Bu şekillede hızlı işlem gücü ile beraber ripple yaptığı anlaşmalar ile yine güzel bir cizgi de ilerlediğini gösteriyor.

Kaynak:bloomberg.com ve fortune

Yazar Hakkında Özgür KARALAR

Teknoloji sever bir dünya insani.Dijital Koin kurucusu aynı zaman da yorumcusu. Koinleri teknolojisine göre değendirmeyi çok sever ve bunları açıklamaktan hiç cekinmez.

Bunlara da göz atabilirsiniz :)

Verge Koin (XVG) Yükselmesi beklenirken %25 düşünün nedeni

Bütün koin piyasasının nefesini tutarak yükselmesini beklediği XVG malesef yükselemeden büyük bir düşüşe geçti bunun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir