Anasayfa / Analizler / Ripple %70 Yükselişle Koinler Arasında İkinci Sıraya Yükseldi

Ripple %70 Yükselişle Koinler Arasında İkinci Sıraya Yükseldi

Ripple şirketi XRP inanılmaz bir artışla 2$ da aşarak 2.47 $ a ulaşarak tarihinde bir rekor kırdı ve bir günlük yükselişle dünya piyasasında 2. sıralayı aldı.

Peki Ripple Neden Yükseldi ?

Ripple teknolojisi bakımından zaten böyle bir yükselme bekleniyordu fakat, ripple yaptığı anlaşmaları genişleterek artık bankalarla anlaşmasıyla beraber ripple artık tamamen piyasada yer alan bir oyuncu oldu hatta anlaştığı bankalar arasında akbank bile var burada ki haberden bakabilirsiniz.

Ripple bu teknolojisi ile bankalara milyonlarca $ tasarüf ettirip daha uygun maliyetli ülkeler arası para transferini sağlıyor.

Ripple Daha Yükselir mi ?

Dijital koin olarak 2$ altına düşmesini beklemiyoruz artık eğer öyle bir durum olursa 1.7 seviyelerinede sert bir düşüş olabilir fakat bu teknolojiyle artık güven ortamını kazandığından dolayı artık ripple 5 $ ları kısa vadelerde zorlayabilir diye düşünüyoruz.

Ripple marketteki yeri

Son artışla beraber Ripple artık 2. sırada ve bitcoinden sonra market değeri en yüksek olan koin olma unvanına kavuştu.

Yazar Hakkında Özgür KARALAR

Teknoloji sever bir dünya insani.Dijital Koin kurucusu aynı zaman da yorumcusu. Koinleri teknolojisine göre değendirmeyi çok sever ve bunları açıklamaktan hiç cekinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir