Anasayfa / Haberler / Litecoin (LTC) Zor Geçen Haftadan Sonra Yeniden 200 $ Gördü

Litecoin (LTC) Zor Geçen Haftadan Sonra Yeniden 200 $ Gördü

Takip ettiğiniz üzere geçtiğimiz haftalar da yaşadığımız düşüşlerden sonra 154$ seviyelerine düşmüştü. Bu düşüşten sonra başlayan markette ki hareketlilikle beraber oluşan gelişmelerle beraber 200 $ seviyesine gelerek yeniden yükselişte olduğunu göstermeye devam ediyor.

 

 

Geçen haftalarda ki hareketli grafikten sonra artık yükselişe geçmesi bizleri olumlu yönde etkiledi. 170$ seviyelerinde oluşan toplu alımlarla beraber 204$ a ulaştı bugün itibari ile önümüzdeki haftalarda gelişmelerle beraber daha da yükseleceğe benziyor.

Ltc kurucusu Charlie Lee kendi twitter hesabından duyurduğu gelişmeler ışığında LTC daha büyük bir market hacmine ulaşacağını görüyoruz. Bitcoin’e göre şuanda daha hızlı onaylama süreci ve Bitcoin kadar borsa’da yer aldığı için coğu insanlar için LTC hızlı para transferleri içinde şuanda kullanılabilir.

Litecoin geliştirçilerin yaptığı güncelleme açıklamasında: Bir sonraki sürümde LTC çekirdeğinin gelişmelerle beraber ücretlendirmelerin değişeceğinizi söylüyor.

 

Yazar Hakkında Özgür KARALAR

Teknoloji sever bir dünya insani.Dijital Koin kurucusu aynı zaman da yorumcusu. Koinleri teknolojisine göre değendirmeyi çok sever ve bunları açıklamaktan hiç cekinmez.

Bunlara da göz atabilirsiniz :)

Verge Koin (XVG) Yükselmesi beklenirken %25 düşünün nedeni

Bütün koin piyasasının nefesini tutarak yükselmesini beklediği XVG malesef yükselemeden büyük bir düşüşe geçti bunun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir