Anasayfa / Rehber / Kapalı Olan Binance’e Kayıt Yaptırmak

Kapalı Olan Binance’e Kayıt Yaptırmak

Dijitalkoin olaraktan biraz araştırma yapıp birazda binance destekle konuşup kapalı olan binance a nasıl kayıt yaptırabileceğimizi çözdük 🙂

Aşağıda ki butona tıklayıp binance kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Yukarda ki link’e tıkladıktan sonra. Karşınıza aşağıda ki gibi bir üyelik kayıt formu gelecek bu form çok basit ve hızlı oldurabileceğiniz bir form.

Form da doldurmanız gereken yerlerin açıklaması ve adımlar

  1. E-posta adresinizi yazınız
  2. Şifrenizi belirleyiniz şifreniz minimum 8 karakterli, büyük küçük harften ve özel karakterden oluşması gerekmektedir.
  3. Şifrenizi tekrar yazınız
  4. Eğer bu bölüm dolu değilse bu bölüme 15332605 yazınız bu dijitalkoin’in profilidir bize böylelikle yardımcıda olmuş olursunuz.
  5. Binance’nin kurallarını kabul ettiğinize dair onay butonu buna da tıklamanız gerekmekte.
  6. Register a basıp artık üye olabilirsiniz 🙂

Register butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan onaylama sistemi için hareket ettirip onaylama yapmanız gerekmektedir sürükleyerek bazı kullanıcılarda bu çıkmıyor.

Bu adımıda tamaladıktan sonra e-posta adresinize bir onay maili gelecek bu onay mailinide onayladıktan sonra artık sizde bir binance üyesisiniz 🙂

Şuanda binance yeni üyelikler durdurulmuştur fakat bu şekilde binance üye olabilirsiniz 🙂

Yazar Hakkında Özgür KARALAR

Teknoloji sever bir dünya insani.Dijital Koin kurucusu aynı zaman da yorumcusu. Koinleri teknolojisine göre değendirmeyi çok sever ve bunları açıklamaktan hiç cekinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir