Anasayfa / Dijital Koin / Binance Kayıt Yaptırmak

Binance Kayıt Yaptırmak

Binance dünyada günlü en büyük borsalardan bir tanesidir. Binance‘nin en büyük avantaji kimlik onaysız 2 BTC ye kadar çekim işlemi yaptırmasıdır, buda bir çok kullanıcıyı cezbetmektedir. Bu yüzden binance ilk 5 büyük borsa arasında yer aldığını düşünmekteyiz. Ayrica binance hızlı para trasnferleri ile bir çok borsaya göre daha çok sevilmektedir.

Aşağıda ki butona tıklayıp binance kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Yukarda ki link’e tıkladıktan sonra. Karşınıza aşağıda ki gibi bir üyelik kayıt formu gelecek bu form çok basit ve hızlı oldurabileceğiniz bir form.

Form da doldurmanız gereken yerlerin açıklaması ve adımlar

  1. E-posta adresinizi yazınız
  2. Şifrenizi belirleyiniz şifreniz minimum 8 karakterli, büyük küçük harften ve özel karakterden oluşması gerekmektedir.
  3. Şifrenizi tekrar yazınız
  4. Eğer bu bölüm dolu değilse bu bölüme 15332605 yazınız bu dijitalkoin’in profilidir bize böylelikle yardımcıda olmuş olursunuz.
  5. Binance’nin kurallarını kabul ettiğinize dair onay butonu buna da tıklamanız gerekmekte.
  6. Register a basıp artık üye olabilirsiniz 🙂

Register butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan onaylama sistemi için hareket ettirip onaylama yapmanız gerekmektedir sürükleyerek bazı kullanıcılarda bu çıkmıyor.

Bu adımıda tamaladıktan sonra e-posta adresinize bir onay maili gelecek bu onay mailinide onayladıktan sonra artık sizde bir binance üyesisiniz 🙂

Para aktarmak için bu makaleye bakabilirsiniz.

Bol kazançlar

Yazar Hakkında Özgür KARALAR

Teknoloji sever bir dünya insani.Dijital Koin kurucusu aynı zaman da yorumcusu. Koinleri teknolojisine göre değendirmeyi çok sever ve bunları açıklamaktan hiç cekinmez.

5 Yorumlar

  1. Hocam kolay gelsin binance de en az ne kadar yatırım ve çekim yapabiliyoruz

    • Belirli bir limit yok gönderdiğinzi ltc btc veya eth kadar yatırım yapabilirsiniz istediğiniz kadarda çekersiniz fakat belirli komisyonlar olduğundan yatırım yaparken 0.001 btc altında olmayacak şekilde düşünmenizde fayda var

  2. Bina ve ye üye olmak için uğraşıyorum ama gelen onay kodunu nereye yazacagim bı turlu onay olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir